[RECENZJA] Realash – skuteczne wydłużenie rzęs

Realash

Zabiegi przedłużania rzęs dają niesamowite efekty. Rzęsy są aż nienaturalnie piękne, ściągają wzrok i są bezproblemowe. Mając sztuczne rzęsy nawet nie musiałam przykładać wielkiej uwagi do nakładania makijażu, gdyż to one były najważniejszą jego częścią.

Niestety, bajka się skończyła gdy pewnego dnia kosmetyczka powiedziała, że moje naturalne rzęsy są w tak fatalnym stanie, że nie utrzymają sztucznych rzęs. Koniecznie należy dać im czas odpocząć i zregenerować siły. Nie mogłam uwierzyć w to co usłyszałam. Nie dość, że musiałam zapomnieć o przedłużaniu to jeszcze nie powinnam zbyt często malować rzęs.

Postanowiłam zainwestować w serum do rzęs, tak trafiłam na Realash. Nie spodziewałam się tak szybkich i tak widocznych efektów. Rzęsy nie tyle co odzyskały dawna kondycję a stały się o wiele piękniejsze, dłuższe i błyszczące. Dziś nie myślę nawet o tym żeby udać się na przedłużanie rzęs.

Moje naturalne są tak piękne, że nawet niepomalowane wyglądają jakby takie były. Rzęsy też rzadziej wypadają. Produkt jest bezpieczny i nie uczula, jestem alergikiem więc pewnie od razu bym zauważyła jakieś zmiany. Nie mogłam trafić na nic lepszego niż Realash.

[RECENZJA] Realash – skuteczne wydłużenie rzęs
Jakość rating starrating starrating starrating starrating star
Trwałość rating starrating starrating starrating starrating star
Cena rating starrating starrating starrating starrating star
PODSUMOWANIE
Jeden z niewielu produktów, w którym zakochałam się od pierwszego użycia! Polecam, bo działa i jestem zadowolona.
5
rating starrating starrating starrating starrating star
1 komentarz do tego artykułu
  1. Szkoda tylko, że to jest substancja używana przy leczeniu jaskry, efektem ubocznym jest wzrost rzęs. Gratuluję.

Dodaj komentarz