Odczulanie biorezonansem magnetycznym – tajniki medycyny niekonwencjonalnej

Kobieta

W dzisiejszym świecie chorować zdarza się nawet najlepszym, jednak prawdziwą zmorą okazuje się być alergia. Nie każdy jest w stanie sobie z nią poradzić, a jej nagły atak może wyprowadzić z równowagi nawet najbardziej najbardziej spokojne osoby. Nie ulega wątpliwości, że alergia występuje w różnych formach i odmianach – dla jednych jest bardziej męcząca, a dla innych mniej. Warto jednak zwrócić uwagę na fakt, że dzisiejsza medycyna zarówno ta tradycyjna, jak i niekonwencjonalna jest w stanie poradzić sobie z każdym rodzajem alergii – nawet tym nad wyraz nieprzyjemnym. Od teraz więc stwierdzenie, że z alergią trzeba nauczyć się żyć jest mocno przesadzone i co najważniejsze nieaktualne.

Nie ulega wątpliwości, że każdy z nas może dokonać wyboru pomiędzy nowoczesną szczepionką medyczną, a kilka sesji z biorezonansem. Co jest lepszym rozwiązaniem dla nas? Jeżeli nigdy wcześniej nie miałaś / miałeś styczności z medycyną niekonwencjonalną to z całą pewnością wiele straciłeś. Niektórzy od lat żyją w przeświadczeniu, że medycyna niekonwencjonalna nie jest w stanie wyleczyć człowieka, a jej działanie jest fikcją. Biorezonas pozwala zweryfikować kilka kwestii związanych z medycyną niekonwencjonalną i raz na zawsze zweryfikować jej często podważalne efekty.

Na co człowiek by się nie zdecydował, to i tak nie zmieni faktu, że alergolodzy nie narzekają na brak pacjentów. Ludzie są uczuleni praktycznie na wszystko – nie tylko na sierść, ale także na niektóre jedzenie. No dobrze, ale omówmy kwestię biorezonansu. Na czym właściwie polega leczenie biorezonansem i czy jest ono skuteczne? Tak naprawdę większość z państwa poczuła by jakby za chwilę miała doświadczyć ciekawego eksperymentu. Lekarz prowadzący podaje nam dwie metalowe kule, które mają być jednocześnie trzymane w naszych dłoniach – każda z kul w jednej ręce. Kule są oczywiście połączone z biorezonansem za pomocą przewodu. Zadaniem lekarza jest włożenie do aparatu specjalnej fioli zawierającej alergen na jaki jesteśmy uczuleni.

W chwili uruchomienia urządzenia, przez nasze ciało przechodzi szereg fal elektromagnetycznych, które mają za zadanie odczulić człowieka z danego typu alergii – stąd podaje się alergen. Ile trwać może taka sesja? Jest to zależne od stopnia zaawansowania na jakie zdecydował się lekarz, jednak nie powinna ona trwać więcej niż 15 minut – najczęściej trwa od 5 do 10 minut. Jedna sesja pozwala odczulić ciało z trzech różnych alergenów, a jej koszt waha się w granicach od 50 do 150 zł (zależne od miasta) . Biorezonans wydaje się być bardzo skuteczny, gdyż wystarczy już jedna sesja by pozbyć się uciążliwej alergii – potwierdzone licznymi przypadkami.

Niektórzy jednak nie są przekonani co do skuteczności tej metody leczenia. W przypadku biorezonansu nawet lekarze muszą przyznać, że metoda ta jest nad wyraz skuteczna i przede wszystkim błyskawiczna. Niektórzy z wielkim powodzeniem stosują tą metodę od wielu lat, dzięki czemu zarówno oni, jak i ich pacjenci są zadowoleni z podjętych działań i otrzymanych efektów. Mimo, iż obecnie nie ma jednoznacznie potwierdzonych – przynajmniej naukowo – badań, które stwierdzałyby ponad wszelką skuteczność tej metody leczenia, to nie ulega wątpliwości, że zadowoleni pacjenci są tego najlepszym przykładem.

Dodaj komentarz