Mezoterapia bezigłowa i igłowa – piękniejsza skóra!

Skóra

Mezoterapia jest hitem, królującym w gabinetach kosmetycznych. Czym jest mezoterapia oraz jej dwie podstawowe odmiany? Do jakiej grupy osób jest kierowany ten zabieg?

Mezoterapia igłowa, ma na celu wstrzyknięcie pod skórę określonej substancji leczniczej. Zabieg ten jest zyskuje na co raz większej popularności ze względu na dużą skuteczność. Wstrzykując substancje lecznicze bezpośrednio pod skórę, efekty ich działania są o wiele większe i szybsze. Właśnie dzięki temu zabiegowi, możemy w tak prosty i szybki sposób poprawić kondycję naszej skóry.

Mezoterapię igłową wykonuje się na twarzy, szyi, całym dekolcie, oraz na ramionach, brzuchu czy pośladkach! Mezoterapia likwiduje wiotczejąca skórę oraz zmarszczki. Za pomocą specjalistycznego sprzętu (tak zwany pistolet), zakończonego cienką igłą, substancje lecznicze wstrzykuje się pod pierwszą warstwę skóry. Mezoterapia igłowa stosowana regularnie wraz z innymi zabiegami wpływającymi na estetykę twarzy da nam bardzo zadowalające efekty. W zależności od substancji wstrzykiwanej, możemy regulować koloryt skóry, czy też wypełniać zmarszczki.

Jak we wszystkich zabiegach estetycznych, istnieje kilka przeciwwskazań do wykonania zabiegu. Mezoterapii nie wolno wykonywać podczas ciąży, karmienia piersią, choroby nowotworowej czy w wypadku zapalenia skóry (zarówno wirusowe jak i grzybicze). A co można powiedzieć o celu stosowania mezoterapii bezigłowej? Jest ona skierowana przede wszystkim do osób, które chcą odmłodzić swój wygląd.

Mezoterapia bezigłowa, wyrównuje koloryt skóry, działa rozjaśniająco, oraz ujędrniająco. Jej ogromną zaletą jest bez inwazyjność. Mezoterapia bezigłowa, w odróżnieniu od igłowej nie jest bolesna, nie wymaga zatem dodatkowego znieczulenia. Oby dwa zabiegi wpływają bardzo znacząco na poprawę kondycji naszej skóry. Biorąc pod uwagę efekty zabiegu, nie jest on tak kosztowny. Każda kobieta powinna rozważyć poddanie się takiemu zabiegowi, wstrzykując sobie choćby witaminy.

Dodaj komentarz