Jaki pędzel najlepszy do konturowania

Konturowanie jest częścią makijażu, która jest w stanie zmienić całkowicie kształt Waszej twarzy, wyszczuplić i wymodelować ją. Pędzel do konturowania jest w tym przypadku równie bardzo istotny co bronzer. W tym artykule znajdziecie kilka typów pędzli do konturowania, które zapewne Wam się przydadzą.

Na wstępie warto również dodać, że najlepszym rozwiązaniem będzie kupowanie pędzli całkowicie pojedynczo. Nie ma sensu kupować zestawu 10 pędzli za 25 złotych, ponieważ one będą całkowicie bezużyteczne i nie będziecie miały z nimi co zrobić. Zdecydowanie lepszym wyjściem jest odłożenie pieniędzy i zakup jednego, ale naprawdę porządnego zestawu, który będzie w stanie służyć Wam przez lata. Do konturowania wystarczy w zasadzie używać 6 pędzli. Istnieje kilka pędzli lepszych i gorszych, o których warto tutaj wspomnieć.

Zapewne nie jedna z Was ma swoje ulubione pędzle i uważa,że to właśnie one są najlepsze. Niektóre osoby mają podobną manię na punkcie torebek czy też butów. Bardzo wiele osób kolekcjonuje pędzle, ale prawda jest taka, że w zasadzie nie potrzeba ich tak dużo jakby mogło się to wydawać. Sześć pędzli w zupełności wystarczy do tego, aby cieszyć się ze świetnego makijażu.

Zoeva 109 Face Paint

Jest pędzlem, który służy w zasadzie do typowego konturowania twarzy. Dzięki włosiu, które jest nieco sztywne, krótkie i ścięte na prosto jest w stanie idealnie rozprowadzić produkty kremowe, płynne oraz sypkie. Ponadto jest to produkt, który charakteryzuje się perfekcyjnie wyprofilowanym kształtem i krótkim trzonkiem.

Zoeva 103 Defined Buffer

Przez wielu jest uważany za najlepszy pędzel do podkładu. Wynika to z tego, że jest on wręcz w stanie fenomenalnie rozprowadzić podkład, a dzięki jego ściętemu i wyprofilowanemu kształtowi może on zapewnić dotarcie do każdego zgięcia, chociażby do tego, które znajduje się tuż przy skrzydełkach nosa. Jest on również świetny z tego powodu, że nie wpija zbyt dużej ilości podkładu i jest w stanie dać doskonałe wręcz krycie, a co najważniejsze dzięki niemu można idealnie wprasować podkład w swoją cerę.

Hakuro H55

Rodzaj pędzla, który służy w głównej mierze do pudru sypkiego, ale kamienne, jednak jest on w stanie sprawdzić się również w przypadku nakładania bronzera na całą twarz, dzięki czemu można ocieplić karnację. Jest on gęsty, zbity, miękki i bardzo puchaty. Osoby, które używają tego pędzla twierdzą, że dosyć trudne jest zrobienie nim jakiejkolwiek plamy, a ponadto jest on w stanie świetnie rozprowadzić wszystkiego rodzaju produkty. Trzeba również wziąć tutaj pod uwagę półkę cenową, która jest bardzo niska jak na tak dobry pędzel.

Bdellium Tools 990

Pędzel służący do różu, charakteryzujący się tym, iż jest ścięty, a jego rozmiary są duże. W zasadzie bez większych obaw można nakładać nim produkt i żadne plamy nie będą powstawać. Ten rodzaj pędzla cechuje się tym, iż jest naprawdę miękki, giętki oraz sam proces rozprowadzania i nakładania różu na twarz przy jego pomocy to w zasadzie czysta przyjemność.

Era Minerals 139S

Jest to pędzel du fiber, który jest świetny jeżeli szukacie pędzla do nakładania bronzera, gdyż robi to w sposób delikatny, subtelny i nie zostawia on żadnych ostrych linii. Z racji tego, że pędzel wzbogacony jest o podwójne włosie to nawet, gdy zastosuje się wysoce pigmentowany produkt to zostanie on nałożony w sposób równy i niezwykle naturalny.

Zoeva 105 Luxe Highlight

Jest to idealnych rozmiarów kuleczka, która służy do aplikowania rozświetlacza. Jeżeli lubujecie się w nakładaniu produktów błyszczących to naprawdę ten pędzel jest godny polecenia. Zwłaszcza dlatego, że charakteryzuje się tym, iż jest niezwykle miękki, a przy tym wręcz doskonale wyprofilowany.

Dodaj komentarz