Feromony – niewidzialny magnes na płeć przeciwną

C by swiat-doznan.pl

Ostatnio dużo słychać o feromonach i ich wpływie na relacje kobiet z mężczyznami. Nie wszyscy są jednak do końca świadomi, czym, tak naprawdę, owe feromony są. Definicja jest wielce zawiła, bowiem tłumaczy feromony, jako substancje semiochemiczne, należące do grupy infochemicznej, występujące w postaci skomplikowanych mieszanin wielu różnych substancji chemicznych, z jednym dominującym składnikiem, które wydzielane są z organizmu w celu komunikacji. Przekładając to na zrozumiały język, możemy powiedzieć, że feromony są substancjami chemicznymi, produkowanymi przez ludzi i zwierzęta, i wydzielanymi przez nie zależnie od potrzeb. Wyróżniamy feromony alarmowe, obronne, odstraszające, markujące terytorium lub drogę, społeczne (np. wyrażające dominację, regulujące stosunki społeczne), czy wreszcie płciowe.

Działanie feromonów
Skupmy się na chwilę na tych ostatnich. Służą, co jest zrozumiałe, przedłużeniu gatunku w przyrodzie, przywabiając osobniki płci przeciwnej. Chociaż nie zostało jednoznacznie udowodnione występowanie tych feromonów u ludzi, wciąż trwają badania na ten temat. Istnieją natomiast dowody, iż w pocie i oddechu mężczyzn są obecne związki, które decydują o ich atrakcyjności w oczach kobiet. Feromony nie mają konkretnego zapachu, nie są zatem wyczuwalne, jednak ich wydzielanie wpływa ze skutkiem natychmiastowym na reakcję w zachowaniu, gdyż oddziałują na centralny układ nerwowy. Zmiana zachowania jest wyraźnie zauważalna. Bazując na tych informacjach, firmy kosmetyczne wprowadziły na rynek specjalne perfumy zawierające feromony.

Feromony w perfumach
Ich celem jest znaczne zwiększenie atrakcyjności osoby, która ich używa. Feromony i perfumy z ich dodatkiem działają naturalnie, subtelnie i niedostrzegalnie, jednak mają ogromną moc „wabiącą”. Są doskonałym rozwiązaniem dla osób nieśmiałych. Sprawdzą się w przypadku, gdy chcemy poflirtować, poszukujemy nowych znajomości, chcemy mieć lepszy kontakt z ludźmi, np. w miejscu pracy, a nawet, gdy szukamy swojej drugiej połówki. Każdemu z nas brakuje czasem odwagi w relacjach damsko-męskich. Bywa, że czujemy się zbyt mało atrakcyjni, co z kolei blokuje nas i mamy opory przed rozpoczęciem rozmowy z interesującą nas osobą. Na atrakcyjność wpływa nie tylko nasz wygląd, ale także „to coś”, nasz wewnętrzny magnetyzm. Dzięki perfumom zawierającym odpowiednie stężenie feromonów, problem komunikacji u osób nieśmiałych znika. Pod wpływem działania feromonów zmieniamy się nie my, tylko ludzie, z którymi przebywamy. Feromony wysyłają do nich niewidzialny sygnał, podkreślający naszą siłę i magnetyzm, sprawiając, że zaczynamy być postrzegani jako atrakcyjni i charyzmatyczni.

Dla niego
Jednymi z perfum dla mężczyzn, zawierających feromony jest Love & Desire, o energetyzującym, świeżym zapachu, przepełnionym życiem i wolnością. Ludzie, którzy noszą na sobie ten zapach, czują się wyjątkowi i nieskrępowani. Kobiety określają ten zapach jako: intrygujący, pociągający, męski. Określany przez producenta jako najskuteczniejszy feromon na rynku: „Skuteczność Love & Desire opiera się na latach pracy i doświadczeń nad składem mieszanki feromonów. Ta rewelacyjna receptura wpływa na podświadomość i umysł, znacząco poprawiając nastrój, tworząc atmosferę sprzyjającą nawiązywaniu bliskich relacji. Każdy, kto raz wypróbuje tego zapach, od razu poczuje, jak staje się panem sytuacji i obiektem pożądania. Feromony działają natychmiast po zastosowaniu. Będziesz zaskoczony rezultatami”.

Dla niej
Jego odpowiednikiem dla płci przeciwnej jest Love & Desire dla kobiet, które, jak zapewnia producent, „pozwolą w subtelny sposób przykuć uwagę potencjalnej ofiary i usidlić ją na tyle czasu, na ile chcesz. Sam zapach Love & Desire jest bardzo kobiecy, seksowny i hipnotyzujący. Dzięki feromonom zawartym w zapachu Love & Desire to Ty będziesz przebierać w partnerach zamiast liczyć na uśmiech szczęścia. Kiedy tylko przyjdzie Ci ochota sama poprosisz interesującego Cię mężczyznę o numer telefonu, a on rzuci wszystko i bez chwili wahania Ci go da. Przejmiesz inicjatywę i zaprosisz na randkę lub do tańca na imprezie każdego. I możesz być pewna, że żaden Ci nie odmówi!”

Coś więcej niż zwykłe perfumy
Nie ma znaczenia czy jesteśmy kobietą czy mężczyzną, osobą młodą czy dojrzałą, osobą samotną lub od lat w związku, lubimy aktywne życie czy bardziej ustabilizowane. Feromony o dopasowanym stężeniu działają na wszystkich. Kupując i używając ich, poprawimy swoje relacje z ludźmi w pracy, uatrakcyjnimy swoje życie towarzyskie i seksualne. Feromony love & desire 100 ml, dostępne w sklepie Świat doznań są naprawdę dobrymi perfumami, z dużym stężeniem feromonów. Mają świetny zapach i są zdecydowanym hitem sprzedażowym, Warto więc po nie sięgnąć.

3 komentarze do tego artykułu

Dodaj komentarz