[RECENZJA] iBrigth – profesjonalne wybielanie zębów

iBright

Przez palenie papierosów moje zęby wyglądały tragicznie. Używałam najróżniejszych wybielających past domycia zębów oraz preparatów wybielających i nic. No, mogę z ręką na sercu wyznać, że wygląd moich zębów poprawił się ale było to tak nieznaczne, że praktycznie niezauważalne.

Kiedy myślałam, że już nic nie mogę zrobić i zaczęłam się godzić z ich stanem, natknęłam się na stronę w internecie oferującą darmowe próbki specyfiku o nazwie iBright. Pomyślałam, że skoro można wypróbować go za darmo to niczego nie tracę. Po kilku dniach otrzymałam mały pakunek. Natychmiast postanowiłam wypróbować specyfik. Mimo iż efekty nie były ogromne, to postanowiłam znaleźć gabinet stomatologiczny, który wybiela zęby właśnie przy użyciu iBright.

Skąd taka reakcja? Pomyślałam, że skoro taka niewielka ilość produktu, po jednym użyciu i w tak krótkim czasie dawała takie same efekty jak tygodniowe używanie wybielających past do zębów to przy dłuższym stosowaniu iBright może się coś zmienić. Był to strzał w dziesiątkę. Mój uśmiech jest wyraźnie bielszy, choć biały nigdy nie będzie bo nie potrafię rzucić palenia.
Jednak z czystym sumieniem będę polecać ten preparat każdemu kto wspomni o tym iż ma problem z kolorem swoich zębów.

[RECENZJA] iBrigth – profesjonalne wybielanie zębów
Jakość rating starrating starrating starrating starrating star
Skuteczność rating starrating starrating starrating starrating star
Łatwość użytkowania rating starrating starrating starrating starrating star
Cena rating starrating starrating starrating starrating star
PODSUMOWANIE
Tani i przede wszystkim skuteczny produkt do wybielania zębów. Działa i jest bezinwazyjny. Polecam!
5
rating starrating starrating starrating starrating star

Dodaj komentarz