[RECENZJA] Esotiq Formula Push Up Breast – Serum powiększające biust

Esotiq Formula Push Up Breast

Moje pierwsze spotkanie z formułą Esotiq miało miejsce przed randką z poważnie traktowanym przeze mnie facetem. Aż drżałam na myśl o tym, że miałabym się przed nim rozebrać.

Operacja plastyczna nie wchodziła w grę, na to potrzeba czasu i co najważniejsze pieniędzy. Zakup biustonosza z dużym push-up, także nie do końca rozwiązywał mój problem – przecież i jego będę musiała w końcu ściągnąć. I tak pojawił się pomysł powiększenia biustu za pomocą serum Esotiq.

Nie wierzyłam do końca w jego cudowne działanie. Jednak w akcie desperacji i podkuszona dość niską ceną produktu zdecydowałam się. Było to najlepsze co mogłam zrobić. Nie sądziłam że zwykły krem może dać takie efekty! Oprócz faktycznego zwiększenia się cm w obwodzie, moje piersi stały się jędrne oraz całkowicie inne w dotyku.

Produkt jest niesamowity i w całości spełnił moje oczekiwania! Moim zdaniem, jest to najlepszy z domowych sposobów na powiększenie biustu. Innym rozwiązaniem jest operacja plastyczna, a to jest o wiele mniej przyjemna opcja.

[RECENZJA] Esotiq Formula Push Up Breast – Serum powiększające biust
Jakość rating starrating starrating starrating starrating star
Trwałość rating starrating starrating starrating starrating star
Cena rating starrating starrating starrating starrating star
PODSUMOWANIE
Bardzo dobry produkt, którego efekty są odczuwalne. Działa i jest bardzo trwały. Minusem jest jego cena.
4.3
rating starrating starrating starrating starrating star

Dodaj komentarz