[RECENZJA] Aflofarm Regenerum – serum regeneracyjne do paznokci

Aflofarm Regenerum

Szczerze mówiąc, to kupiłam to serum regeneracyjne nie ze względu na świetne opinie, super reklamy czy rekomendacje znajomych. Po serum regeneracyjne sięgnęłam ze względu na to iż inne sposoby na poprawienie kondycji moich paznokci zawiodły.

Trafiłam na Regenerum, całkowicie przypadkiem, jednak dziś wiem że to musiało być przeznaczenie. Dzięki temu serum, moje paznokcie przestały się rozdwajać i łamać. Przestały być też tak kruche jak dotychczas, a stały się wyjątkowo twarde. Moje paznokcie były naprawdę w fatalnym stanie, gdyż przez dłuższy czas przedłużałam je metodą żelową.

Dziś dzięki serum odzyskały dawną kondycję i blask. Mimo iż nie wróciły one jeszcze do dawnej formy, to serum i tak pomogło się im znacznie „pozbierać”. Polecam ten produkt ze względu na to iż faktycznie działa. W zależności od stanu paznokci efekty pewnie będą mniej lub bardziej widoczne, ale na pewno będą.

Pozytywem stosowania tego serum jest też odpowiednia pielęgnacja skórek wokół paznokcia. Serum starcza na bardzo długo, nawet przy codziennym stosowaniu. Jest także bardzo proste w aplikacji.

[RECENZJA] Aflofarm Regenerum – serum regeneracyjne do paznokci
Jakość rating starrating starrating starrating starrating star
Trwałość rating starrating starrating starrating starrating star
Opakowanie rating starrating starrating starrating starrating star
Cena rating starrating starrating starrating starrating star
PODSUMOWANIE
Bardzo trwały produkt, przynoszący pozytywne efekty stosowania.
4.3
rating starrating starrating starrating starrating star

Dodaj komentarz