[RECENZJA] Sztuka spania i wstawania – recenzja książki

Sztuka spania i wstawania

„Sztuka spania i wstawania” to naprawdę świetna książka. Na początku wydawało mi się, że nie dowiem się z niej więcej niż już wiem, i poczułam lekkie zniechęcenie. Okazuje się, że wiedza na temat snu oraz jego higieny jest bardzo duża…

Odświeżając pewne informacje i łącząc je z nowymi udało mi się wpłynąć na jakość mojego snu. Efekty? Śpię krócej niż dotychczas, a w ciągu dnia mam więcej energii! To niesamowite, jak bardzo może poprawić komfort naszego snu zastosowanie się do tych kilku wskazówek.

Książkę śmiało polecam osobom zarówno mającym problemy z zaśnięciem jak i tym cierpiącym na chroniczne zmęczenie, gdyż może się okazać, że „Sztuka spania i wstawania” rozpocznie nowy rozdział także w waszym życiu! Ci którzy znają podstawy higieny snu oraz potrafią rozróżnić i scharakteryzować jego fazy, mogą być z początku trochę znudzeni -miałam podobne odczucia, jednak jak wcześniej wspomniałam odświeżenie pewnych spraw pozwoli nam przyswoić sobie nową wiedzę.

Jedyne co możemy stracić to trochę czasu, więc warto się skusić.

Sprawdź opinie o książce i kup ją przez internet! KLIKNIJ TUTAJ

[RECENZJA] Sztuka spania i wstawania – recenzja książki
Zawartość merytoryczna rating starrating starrating starrating starrating star
Cena rating starrating starrating starrating starrating star
PODSUMOWANIE
Interesująca książka, która może być przydatna szczególnie kobietom zapracowanym czy studentkom. Praktyczne porady i ćwiczenia. Dobra cena e-booka.
5
rating starrating starrating starrating starrating star

Dodaj komentarz