[RECENZJA] Pomadka lodowa Icy Lipstick

Icy Lipstick

Poszukując odpowiedniej dla siebie pomadki, natknęłam się na Icy Lipstick od FM Group.
Na początku, bardzo mnie do siebie zraziła. Przede wszystkim zniechęciło mnie opakowanie pomadki. Wykonane zostało z dość taniego bym powiedziała plastiku. Po kilku dniach opakowanie nawet pękło…

Jednak, kierując się zasadą – nie oceniaj książki po okładce, postanowiłam przeboleć, niestarannie wykonane opakowanie i wypróbować lodową pomadkę firmy FM Group. Szczerze? Nie spodziewałam się, że będę z niej tak zadowolona! Moje usta nigdy nie były tak nawilżone jak teraz. Wspaniale regeneruje i pozostawia uczucie świeżości. Pięknie pachnie i jest słodka w smaku. Z całą pewnością będę ją używała podczas zimy i związaną z nią dokuczliwych warunków atmosferycznych.

Odpowiednia jest też do pielęgnacji ust, gdy przebywamy w pomieszczeniach z suchym powietrzem – tak jest w moim wypadku, gdyż pracuję w galerii handlowej. Firma FM zaoszczędzone pieniądze na opakowaniu, zainwestowała w jakość pomadki!
Serdecznie ją polecam.

[RECENZJA] Pomadka lodowa Icy Lipstick
Cena rating starrating starrating starrating starrating star
Trwałość rating starrating starrating starrating starrating star
Jakość rating starrating starrating starrating starrating star
Opakowanie rating starrating starrating starrating starrating star
PODSUMOWANIE
Pomadka nie jest droga a idealnie sprawdza się w swojej roli - doskonale nawilża usta i ma bardzo dobry smak. Minusem jest nietrwałe opakowanie, ale produkt mimo tego broni się sam.
4.5
rating starrating starrating starrating starrating star

Dodaj komentarz