[RECENZJA] Mężczyzna od A do Z – poznaj mężczyzn

Mężczyzna od A do Z

Jakiś czas temu, będąc u swoje przyjaciółki, zobaczyłam u niej na stoliku książkę pod tytułem „Mężczyzna od A do Z”. Zaśmiałam się, że czyta poradnik obsługi mężczyzn. Jestem zdania, że tego typu poradniki zawierają same bzdury, podobnie jak poradniki ze spisem diet „cud”. Mimo wszystko zachęcona radą przyjaciółki kupiłam i przeczytałam ową książkę (w formie ebooka).

To było najlepsze co mogłam zrobić. Książka ta nie zawiera rad, których nigdy nie uda nam się wykorzystać w życiu. Przeciwnie, opisuje sytuacje które bardzo często zdarzają się w związkach.

Problemy rodzą się wtedy, gdy źle reagujemy na pewne zachowania naszych partnerów, a niektórych zachowań mężczyzn po prostu nie zmienimy gdyż wynikają z ich natury. To wspaniała książka, która pomaga nam przymykać oko na pewne niedociągnięcia, a nie rozkładać je na czynniki pierwsze, bo to tylko psuje relacje w związku.

Książka otwiera oczy kobietom, i pomaga nam zrozumieć czym tak naprawdę kierują się w życiu mężczyźni. Dzięki lekturze „Mężczyzna od A do Z” mój związek omija niepotrzebne kryzysy i tym samym przyczynia się do szczęścia wielu par!

Więcej opinii o książce, oraz możliwość jej zakupu znajdziesz na stronie tej stronie.

[RECENZJA] Mężczyzna od A do Z – poznaj mężczyzn
Zawartość merytoryczna rating starrating starrating starrating starrating star
Cena rating starrating starrating starrating starrating star
PODSUMOWANIE
Przydatna i praktyczna książka, bez powtarzanych banałów. Praktyczne i "życiowe" przykłady problemów i wskazówki. Atrakcyjna cena.
5
rating starrating starrating starrating starrating star

Dodaj komentarz