[RECENZJA] Książka i e-book „Leczyć czy wyleczyć?”

Leczyć czy wyleczyć?

Tylko niewielki procent osób, żyjących w XXI wieku, zdaje sobie sprawę z tego, że tak naprawdę odżywia się w opłakany dla organizmu sposób. Zaliczałam się do grupy tych osób do momentu, w którym nie przeczytałam książkę „Leczyć czy wyleczyć”. Jest to wspaniała lektura dla każdego.

Mnie osobiście pomogła przewartościować wiele spraw i dzięki temu mogłam wprowadzić niezbędne (przede wszystkim dla mojego organizmu) zmiany. To czy odżywiamy się w prawidłowy sposób, jest ściśle związane z naszym zdrowiem. Nie ma potrzeby leczenia się jeśli zaopatrujemy nasz organizm w niezbędne dla niego składniki.

Jednak czy dieta wystarcza? Wszystkiego można dowiedzieć się z tej niesamowitej książki, którą będę polecać każdemu z moich znajomych. Każdy powinien poznać te fundamentalne zasady. Ta książka to nic innego jak fakty. Nie znajdziesz tam żadnych bajeczek w stylu schudnij 20 kg w dwa dni. Osoby, którym nie jest obojętny swój los i pragnące znaleźć swoje właściwe miejsce w świecie przyrody koniecznie powinny zapoznać się z jej treścią.

Kliknij i pobierz DARMOWY FRAGMENT książki!

[RECENZJA] Książka i e-book „Leczyć czy wyleczyć?”
Zawartość merytoryczna rating starrating starrating starrating starrating star
Cena rating starrating starrating starrating starrating star
PODSUMOWANIE
Ciekawe podejście do chorób i ich leczenia. Merytorycznie bardzo interesująca książka z której każdy może wynieść coś dla siebie. Cena bardzo dobra.
5
rating starrating starrating starrating starrating star

Dodaj komentarz