[RECENZJA] „Jak w 90 dni pokonałem raka” – nowotwór można pokonać

Jak w 90 dni pokonałem raka

Książkę „Jak w 90 dni pokonałem raka”, przeczytałam przypadkiem. Mimo iż sama nie choruje na tak poważną chorobę, zainteresowałam się tematem. Po przeczytaniu kilku stron, aż nie mogłam oderwać się od lektury. Ta autentyczna opowieść młodego mężczyzny, który z zapartym tchem walczył o życie chwyci wszystkich za serce.

Może pomóc przede wszystkim osobom chorym, które powoli tracą nadzieję na wyjście z choroby cało. Metoda opisana w książce nie należy do zwyczajnych szpitalnych sposobów postępowania z osobą chorą. Nie gwarantuje także skuteczności w każdym przypadku. Mimo to daje dużo do myślenia i pozwala wydrzeć się z garści tak poważnej choroby jak nowotwór złośliwy. Ja nie będąc chora poczułam, że nawet w obliczu poważnych chorób, należy być silnym ponieważ zawsze możemy wygrać.

Genialna książka dodająca otuchy, nadziei i wiary. Polecam ją osobiście nawet tym, który nie spotkali się blisko z taką tragedią jaką jest zachorowanie na raka. Pomoże nam zrozumieć z czym tak naprawdę zmagają się chorzy na tą chorobę.

Dowiedz się więcej o książce i jej autorze, oraz zamów ją przez internet NA TEJ STRONIE.

[RECENZJA] „Jak w 90 dni pokonałem raka” – nowotwór można pokonać
Zawartość merytoryczna rating starrating starrating starrating starrating star
Cena rating starrating starrating starrating starrating star
PODSUMOWANIE
Ciekawa książka z której każdy (niezależnie czy chory) może wyciągnąć coś dla siebie. Polecam!
5
rating starrating starrating starrating starrating star
1 komentarz do tego artykułu

Dodaj komentarz