Pomysły na świąteczny prezent dla faceta

Prezent

Zastanawiasz się, co kupić dla swojego chłopaka lub męża na święta? A może szukasz ciekawego prezentu dla brata lub kolegi z pracy? Znalezienie czegoś, co trafi w męskie gusta, wcale nie jest takie łatwe. Przedstawiamy zatem zestaw propozycji, które przydadzą się podczas świątecznego polowania na prezenty.

Mężczyźni lubią oryginalne gadżety – będą one na pewno o wiele lepszym pomysłem niż standardowy zestaw skarpet czy kosmetyków. Dodatkowo plusem będzie personalizacja gadżetu, aby był jeszcze bardziej wyjątkowy.

Koszulka zawsze mile widziana
W sklepie internetowym Cupsell.pl można kupić świetnej jakości koszulki z personalizowanymi nadrukami. To miejsce, w którym można samodzielnie zaprojektować własną koszulkę. Do tego celu służy prosty program na stronie – wystarczy tylko wybrać rodzaj koszulki i jej kolor, a następnie dodać do niej własne grafiki i napisy według własnego uznania. Jeżeli nie masz pomysłów, wybierz gotowe wzory, których są tysiące – na pewno coś wpadnie ci w oko.

Fotoobrazy z własnym zdjęciem lub autorskimi grafikami
Drugi pomysł o zakupienie fotoobrazu z wybranym przez siebie zdjęciem – może być to wasze zdjęcie jako pary, zdjęcie twojego mężczyzny, podczas uprawiania sportów, a gdy jest on zapalonym fotografem amatorem, możesz także zlecić wykonanie obrazu z jego zdjęć. Oczywiście, są także gotowe wzory. Warto zajrzeć na stronę zmieniamysciany.pl, która pozwala na wydrukowanie obrazów na płótnie, panoram, naklejek z własnych zdjęć.

Natomiast w sklepie krainafototapet.pl można zamówić świetne fototapety wraz z niezbędnymi akcesoriami do ich montażu. Warto w szczególności sprawdzić na tej stronie fototapety autorskie ze świetnymi grafikami Pawła Kuczyńskiego i Javiera Velasco czy komiksami „Tytus, Romek i Atomek” Papcia Chmiela.

Zamówienie na personalizowane gadżety i fotoobrazy warto złożyć już teraz – firmy często mają dużo pracy przed świętami w związku z większą liczbą zleceń. Ceny są naprawdę zachęcające. Takie prezenty na pewno sprawią każdemu facetowi mnóstwo frajdy – w końcu wszyscy z nas lubią dostawać prezenty oryginalne, a nie te oklepane.

Dodaj komentarz