Papiloty stary sposób na naturalny look

Metod związanych z kręceniem włosów, czy też falowaniem jest naprawdę sporo, jednak nie jest łatwo znaleźć taką metodę, która byłaby w stanie z jednej strony stworzyć niesamowicie eleganckie fale, które charkateryzowałoby się tym, ze są naturalnie miękki i przy tym można w nich chodzić codziennie, a co najważniejsze nie powodują przy tym żadnego rodzaju zniszczeń na włosach. W zasadzie wiele osób może pomyśleć, że takie coś nie istnieje, a prawda jest zupełnie inna.

Naturalne fale bez stosowania ciepła

Bardzo wiele osób przez niezwykle długi czas poszukuje sposobów, które byłyby im w stanie pomóc w uzyskaniu naturalnych fal, nie stosując do tego żadnego rodzaju lokówek czy w ogóle ciepła, które jak wiadomo nie od dziś wpływa negatywnie na kondycję włosów. Wiele osób zdecydowało się już na spróbowanie naprawdę wielu możliwości, chociażby od kawałków gazet, które zwija się w papiloty, czy też po paski materiału, które zamiast ładnego, eleganckiego wyglądu jest w stanie powyrywać Wam włosy. Już nawet nie warto wspominać o tym jak większość tego typu sposobów jest męcząca, ponieważ nie można przez nie spać, gdyż ułożenie się w sposób wygodny na poduszce wraz z nimi graniczy wręcz z cudem. Jak się jednak okazuje tak naprawdę najlepsze metody to są te, które są najprostsze. Zapewne niejedna z Was posiada w swoim domu papiloty wyglądające jak gąbka, jednak w zasadzie rzadko kiedy się je stosuje. Jeżeli nie macie ich to zapewne możecie znaleźć je w wielu sklepach i to za naprawdę małe pieniądze.

Jak używać papilotów?

Sposób używania tych papilotów jest naprawdę bardzo prosty, a można by nawet rzec, że banalny, a przy tym nie ogranicza w żadnym razie Waszego komfortu, dlatego też można całą noc przespać niczym małe dziecko, nie budząc się co rusz w nocy, ponieważ coś tutaj Was uciska. W większości przypadków wystarczy, że zaplątacie swoje włosy na 3 papilotów. Jeśli zależy Wam na drobniejszych falach to oczywiście możecie zdecydować się na zastosowanie większej ilości gąbkowych wałków. Najlepiej papiloty jest umieścić z tyłu głowy, jeżeli jesteście osobami, które mają tendencje do spania na boku, a w zasadzie jest to większość osób. Zanim się nałoży papiloty trzeba włosy umyć i wysuszyć, po czym podzielić je na trzy poziomowe warstwy, dzięki czemu ostatecznie nic Wam nie będzie przeszkadzać. Dobrym pomysłem jest również przed nawinięciem na wałek kolejnej warstwy nałożenie odrobiny pianki na włosy i zawinięcie. Pamiętajcie o tym, aby zawijać w spiralę, dzięki czemu ostateczny efekt będzie prezentował się o wiele lepiej estetyczniej i będą wyglądać bardzo naturalnie. Następnie musicie położyć się z nimi spać, a gdy już nałożycie na siebie makijaż to wystarczy że je zdejmiecie i następnie spryskacie swoje włosy lakierem. Po tym całym procesie fryzura jest gotowa, a Wy jesteście w stanie zaprezentować się w swoim nowym wyglądzie.

Dodaj komentarz