Jakie perfumy na prezent dla faceta?

Perfumy

Znalezienie odpowiedniego prezentu dla kobiety nie sprawia panom większego problemu. Prawda jest taka, że kobieta będzie zadowolona z każdego rodzaju biżuterii czy perfum. Istnieje wiele różnych okazji do wykorzystania takiego prezentu. Problem pojawia się w wypadku, poszukiwania odpowiedniego prezentu dla pana.

Jeśli nie znamy na tyle dobrze mężczyzny, którego chcemy obdarować aby kupić mu prezent zgodny z jego zainteresowaniami, musimy wybrać bardziej uniwersalną wersję prezentu. Do tej grupy prezentów, z całą pewnością zaliczymy perfumy. Jeśli jednak chcemy, ujrzeć uśmiech i szczere zadowolenie na twarzy mężczyzny z otrzymanych perfum, musimy poświęcić chwilę czasu nad wyborem odpowiedniego zapachu.

Czym się kierować? To pytanie nie rzadko zdaje się być najtrudniejsze. Jeśli mamy dostęp do aktualnie używanych perfum pana (mężczyźni często trzymają swoje perfumy w szafce łazienkowej), możemy powąchać je i spróbować określić ich grupę. Innym sposobem na wstrzelenie się w gusta mężczyzny może być po prostu rozpoczęcie „od niechcenia” krótkiej rozmowy na temat perfum. Mężczyzna, któremu zależy na dobrych zapachach z chęcią opowie o swoich gustach, w ogóle nie orientując się jaki jest prawdziwy cel rozmowy. W ten sposób będąc w perfumerii zawęzimy grupę z której będziemy wybierać, w zależności od tego czego się dowiemy możemy wybierać w grupie perfum świeżych, cytrusowych czy ciężkich i mocnych.

Błędem będzie kupno perfum z zupełnie odmiennej grupy, nawet jeśli chcemy by partner spróbował czegoś nowego – może być po prostu nie zadowolony. Jeśli mężczyzna używa tylko i wyłącznie jednego rodzaju perfum, możemy zakupić dodatkowe produkty promujące dany zapach. W perfumeriach dostępne są żele pod prysznic, balsamy czy też inne kosmetyki, które wzmagają zapach perfum. Podczas wizyty w perfumerii, nie należy się także bezwzględnie kierować radami ekspedientek. Mimo iż zawsze sprawiają wrażenie wielce zainteresowanych pomyślnością naszego prezentu to przeważnie zależy im tylko na sprzedaży, gdyż sprzedaż równa się premia.

Perfum nie kupujemy na zasadzie własnych upodobań. To co podoba się nam, nie koniecznie będzie podobało się panom. Z tego względu ściśle trzymajmy się ustalonej wcześniej grupy perfum. Jeśli nie jesteśmy pewni wybranego przez nas flakonika perfum, lepie go odstawić na półkę i wrócić w innym dniu. Nie możemy kupować perfum od niechcenia, a może być tak w wypadku spędzenia kilku godzin na sprawdzaniu zapachów.

Dodaj komentarz