Generuj oszczędności z nową ofertą Meritum Bank – Proste Konto Osobiste

Wydawać by się mogło, że generowanie oszczędności to trudna sprawa, zwłaszcza w przypadku kobiet. Większość Pań nie jest w stanie racjonalnie podejść do swoich wydatków. Nie oznacza to jednak, że nieumiejętnie podchodzą do kwestii planowania budżetu – nic z tych rzeczy. Ich głównym problemem jest to, że niewłaściwie dobierają produkt finansowy, który ostatecznie nie jest przystosowany do ich sposobu wydawania czy oszczędzania pieniędzy. W ten sposób generują straty, a pieniądze uciekają im przez ręce. Nie da się ukryć, że kobiety nie są zbyt dobrze zorientowane w produktach finansowych. Właśnie dlatego postanowiliśmy poinformować was o koncie, które jako jedyne na rynku nie skubie swoich klientów na różnych opłatach, niedomówieniach czy zawiłych regulaminach. Tutaj jest wszystko proste – tak jak powinno być.

Okazuje się, że nowa oferta Meritum Banku skierowana jest do osób znających swoje potrzeby, chcących ukrócić swoje wydatki, czy osób, które chcą zaoszczędzić trochę pieniędzy. W przypadku oferty Proste Konto Osobiste Meritum Banku każdy znajdzie tu coś dla siebie. Niezaprzeczalną zaletą jest przede wszystkim zerowy koszt prowadzenia konta oraz użytkowania karty debetowej. W innych bankach wygląda to tak, że konto jest bez opłat, ale użytkowanie karty już nie. Wiąże się to z comiesięczną opłatą lub wyrobieniem odpowiednich limitów w danym miesiącu. Nie jest to ani przyjemne, ani tym bardziej komfortowe – ciągłe pilnowanie zmiennych warunków jest naprawdę uciążliwe. Z pomocą przychodzi Meritum Bank, który przedstawia konto wolne od jakichkolwiek opłaty. To proste konto jest także wolne od kruczków czy dodatkowych wymagań, które zwykle muszą spełniać klienci innych banków (o ile chcą mieć też konto bez opłat). Bank nie wymaga od nas stałych czy comiesięcznych wpływów. Brak wpływów nie będzie też skutkować podniesieniem opłat, które obecnie są całkiem wysokie.

Warto też powiedzieć co nieco od strony praktycznej. W zasadzie większość kobiet lubi robić zakupy za pomocą transakcji bezgotówkowych – z użyciem karty. Nie ma znaczenia czy zakupy są robione za pośrednictwem sklepu internetowego, czy stacjonarnego. W obu przypadkach nie zapłacimy ani grosza za przeprowadzenie transakcji. Korzystanie karty jest więc darmowe. Dodatkowo bank nie pobiera opłat za przelewy krajowe – choć opłaty są pobierane, ale tylko za opcję natychmiastowego przelewu. Niektórym kobietom może spodobać się fakt, że wszystkie bankomaty w Polsce są wolne od opłat. Oznacza to, że żadna z Pań nie będzie musiała szukać bankomatów ze swojej placówki, ponieważ wszystkie wypłaty z krajowych bankomatów są darmowe. Dodatkowo polecaj konto innym przyjaciółkom czy znajomym i zyskaj aż 70 złotych za każde otworzenie kont – brak limitów na założone konta, więc zapraszaj kogo chcesz.

Dodaj komentarz