10 blogerek modowych które warto czytać!

Komputer

Z pewnością nie każdy z nas jest królem mody i nie trzeba o tym przekonywać całego świata – tak jest i już. Nie każdy z nas wie lub zdaje sobie sprawę jaki kolor bluzki czy spodni byłby adekwatny do reszty wystroju – co wbrew pozorom jest uzależnione od okazji. Jeżeli również masz problem dnia codziennego, gdzie zawsze nie wiesz w co się ubrać to dobrze trafiłeś! Większość z nas ma ogromne szczęście, że jest internet, który zapewnia nietuzinkowa wiedzę na naprawdę specyficzne i abstrakcyjne tematy. W dzisiejszym wydaniu skupimy się na modzie. Postanowiliśmy zaprezentować – naszym zdaniem – 10 najciekawszych blogów modowych, które warto czytać. Każdy z was ma okazję przejrzeć wybraną przez nas listę i przeczytać krótki, aczkolwiek mocno charakterystyczny opis każde z nich. Gotowi? No to zaczynamy!

– Pierwszym blogiem jest Szafa Sztywniary (http://szafasztywniary.blogspot.com/). Naszym skromnym zdaniem jest to jeden z najciekawszych blogów modowych, gdyż autorka dość ciekawie przedstawia nam swoje różne kreacje oraz pomysły. Warto jednak zwrócić uwagę na fakt, że znajdziemy tam także zakulisowe i ciekawe zdjęcia, które całkowicie nie pasują do mody, jednak w jakimś sensie tworzą jedną całość. Teksty czyta się z największą przyjemnością, więc bezapelacyjnie autorka ma talent do łatwego i zabawnego pisania – nie sposób się nudzić. Jest to zdecydowany numer jeden na naszej skromnej liście.

– Drugim blogiem jest PaniEkscelencja (http://paniekscelencja.blogspot.com/). Zasadniczo jest to jeden z najbardziej zwariowanych blogów o modzie jakie kiedykolwiek było mi dane widzieć lub czytać. Nie ma wątpliwości, że za swój oryginalny styl pasuje dać mu nawet i pierwsze miejsce, jednak tematyka punkowo-rockowa nie każdemu odpowiada, stąd też niższa nowa. Świetne sesje i mnóstwo ciekawych zdjęć oraz kreacji. Jest co czytać i dlatego warto go czasem odwiedzać.

– Trzecim blogiem jest Styledigger (http://styledigger.blogspot.com/). W moim odczuciu jest to bardzo przyzwoity blog, który pokazuje kwintesencję świata mody. Dodatkowo autora piszę naprawdę świetne teksy, a i jakość zdjęć jest bardzo dobra. Sporym minusem jest za to częstotliwość pojawiających się tekstów – prosimy o więcej!

– Czwartym blogiem jest Panna Lemoniada (http://pannalemoniada.blogspot.com/). Blog ten jest ciekawą alternatywą dla pozostałych. Cechą charakterystyczną jest tutaj delikatny i cichy klimat – cokolwiek to znaczy. Standardowo dobre teksty i zdjęcia – do tego mądrze dobrane kreacje. Jedna z najlepszych pozycji na rynku.

– Piątym blogiem jest Maffashion (http://madamejulietta.blogspot.com/). Bardzo dobry blog, przy którym dziewczyna spełniła swoje marzenia wypuszczając własną markę ciuchów. Produkuje świetne ciuchy i jeszcze lepsze teksty. Liczba fanów na facebooku także o czymś świadczy! Trzeba coś jeszcze dodawać?

– Szóstym blogiem jest Alice Point (http://alicepoint.blogspot.com/). Najmocniejszą stroną bloga są nietuzinkowe zdjęcia i piękny klimat wielkiego miasta – to co tygryski lubią najbardziej. Teksty też są wysokiej jakości, ale nie porywają jak poprzedniczki. Czy warto? Skoro blog znalazł się na szóstym miejscu na naszej liście, to chyba pytanie czysto retoryczne.

– Siódmym blogiem jest Riennahera (http://www.riennahera.com/). Najelpszy blog jeżeli chodzi o zadziorność tekstów – naprawdę wysokich lotów. Na minus zdecydowanie archaiczna grafika, któa mogłaby ulec zmianie, no ale sam blog pierwsza klasa. Autorka kładzie duży nacisk na podlondyński klimat.

– Ósmym blogiem jest Venila Kostis (http://www.venilakostis.com/). Zasadniczo jeden z najbardziej nienormalnych blogów jaki kiedykolwiek widziałam. Autorka to prawdziwa wariatka i warto się na to nastawić już na początku czytania – uwaga, teksty naprawdę szybko wciągają! Ewidentnie wyczuwa się połączenie różnych stylów, a w kompozycji genialnych zdjęć – przede wszystkim ujęć – blog jest warty polecenia każdemu.

– Dziewiątym blogiem jest Maddy (http://www.maddinka.com/). Zdecydowanie jeden z najlepszych blogów pod względem ukazanych sesji – są naprawdę wysokiej jakości. Autorka zwinie przemieszcza się między różnymi kreacjami, a ponadto pisze całkiem niezłe teksty – najczęściej góruje tu lifestyle.

-Dziesiątym blogiem jest Macademian Girl (http://macademiangirl.blogspot.com/). Jest to z pewnością jeden z najbardziej popularnych blogów o modzie w Polsce i naprawdę uwierzcie mi, że czyta się go z wyjątkowym zachwytem. Piękne teksty, stylistyka oraz diabelnie dobre zdjęcia czynią ten blog prawdziwym must havem i kropka! Prawdziwi fani mody powinni być roztańczeni w kunszcie autorki, która sama w sobie jest pełna oryginalności i smaku! Tak trzymać!

A Wy, jakie blogi czytacie? A może same prowadzicie bloga modowego? Piszcie w komentarzach poniżej!

3 komentarze do tego artykułu

Dodaj komentarz